LMS Öğrenme Yönetim Sistemleri

Canvas

Öğrenme Yönetim Platformu’nun Gücü.

Eğitimciler önemli, yaşamı değiştiren şeyler yapan güçlü insanlardır. Tuval bunun önüne geçmiyor; sadece bu önemli, yaşamı değiştiren şeyleri yapmayı ve paylaşmayı daha kolay hale getiriyor.

Moodle

Moodle dünyanın en popüler öğrenme yönetim sistemidir. Birkaç dakika içinde çevrimiçi öğrenme sitenizi oluşturmaya başlayın!

Moodle özgür ve açık kaynak kodlu bir uzaktan eğitim sistemidir. Web tabanlı olup kullanıldığı dil PHP’dir. Tamamen ücretsiz bir platform olup Linux ve Windows sistemlerinde çalışabilmektedir. Ayrıca Moddle 150 ülke ve 70 dil desteği bulundurmaktadır.

Google Classroom

Eğitim ve öğrenimle alakalı her şeyin bir arada bulunduğu platform

Google Classroom, eğitim ve öğrenime dair her şeyin bir arada bulunduğu tek bir yerdir. Kullanımı kolay ve güvenli olan aracımız sayesinde eğitmenler öğrenim deneyimlerini yönetir, ölçer ve zenginleştirir.

Öğretmenler kullandığı bir sanal sınıf uygulamasıdır. İçerisinde kolayca ödevler verilip düzenlenmesini, geri bildirim sağlanmasını, öğrencilerle kolayca iletişim kurmayı sağlayan bir uzaktan eğitim sistemidir.
Google classroom ile sanal sınıflar oluşturulabilir ve bu sanal sınıfları her bir sınıf için ayrı bir sınıf kodu ile öğrencileri kayıt edebilirler. Bu sınıflarda duyurular, ödevler, sorular oluşturarak onları değerlendirme ve bunların cevaplanması için alanlar açılabiliyor. Ayrıca etkinlikler oluşturarak sınıfça uygulamalar yapma şansı tanımaktadır.

Sakai Lms

Yüksek öğrenime özelleşmiş olan bir açık kaynak kodlu ücretsiz bir öğrenme yönetim sistemdir. Sakai Foundation organizasyon yapısı altında akademik, ticari ve bireysel katılımlarla geliştirilen işbirliği ve öğrenme ortamıdır.

Vedubox

Vedubox kişiye özel bir sistemde online eğitim, kurs, sınav, toplantı, gibi birçok özelliği bulunan e-eğitim ve iletişim sistemidir. En güzel yanlarından biride Türkiye’ye özgü bir sistemdir. Altyapısında Türk mühendisleri yer almaktadır.
Vedubox en büyük özelliği yüksek teknolojiye sahip olduğu için birden çok seçeneği aynı anda kullanmaya imkân sağlamaktadır. Hazır bir sistem %100 bulut teknoloji, kurulumsuz, maliyetsiz, sınırsız kapasite gibi birçok özelliğin yanı sıra online eğitim yönetimi, içerik sunumu, canlı ders, toplantı, anket, sınav, mesajlaşma vs. gibi birçok özelliği bulunmaktadır.

Başa dön tuşu
Skip to content