DİJİTAL DÖNÜŞÜMYapay Zeka

Fireflies.ai

Fireflies.ai, toplantı notlarını alıp kaydeden, yazıya döken ve otomatikleştiren bir yapay zeka toplantı asistanı olarak tanımlanabilir. Toplantılardan sonra notları otomatik olarak kaydediyor, yazıya dönüştürüyor ve Microsoft Teams kişilerinize gönderiyor. Yapay zeka, toplantıda sorulan tüm soruları ve tarih, fiyat, görev gibi kilit kelimeleri filtreleyerek birkaç saat süren toplantıları 5 dakika ve daha kısa sürede incelemenizi sağlıyor.

Fireflies.ai, toplantı notlarını alıp kaydeden, yazıya döken ve otomatikleştiren bir yapay zeka toplantı asistanıdır. Toplantılardan sonra notları otomatik olarak kaydediyor, yazıya dönüştürüyor ve Microsoft Teams kişilerinize gönderiyor. Yapay zeka, toplantıda sorulan tüm soruları ve tarih, fiyat, görev gibi kilit kelimeleri filtreleyerek birkaç saat süren toplantıları 5 dakika ve daha kısa sürede incelemenizi sağlıyor.

Fireflies.ai’nin bazı özellikleri şunlardır:

  • Toplantı notlarını otomatik olarak kaydeder ve yazıya dönüştürür
  • Toplantı notlarını Microsoft Teams kişilerinize gönderir
  • Toplantıda sorulan tüm soruları ve kilit kelimeleri filtreler
  • Toplantı özetlerini ve içgörüleri sağlar

Fireflies.ai, toplantıların verimliliğini artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış bir araçtır. Toplantı notlarını kaydetmek ve incelemek için zaman harcamanıza gerek kalmadan, toplantılara odaklanabilirsiniz.

İşte Fireflies.ai’yi kullanmanın bazı avantajları:

  • Zamandan tasarruf edin: Fireflies.ai, toplantı notlarını otomatik olarak kaydederek ve yazıya dönüştürerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Emekten tasarruf edin: Fireflies.ai, toplantı notlarını incelemek için zaman harcamanıza gerek kalmadan, toplantılara odaklanmanızı sağlar.
  • Verimliliği artırın: Fireflies.ai, toplantıların verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

Eğer toplantılarınızın verimliliğini artırmak istiyorsanız, Fireflies.ai mükemmel bir seçenektir.

KAYNAK: İşlerinizi hızlandıracak en iyi yapay zeka uygulamaları ve siteleri

Daha Fazla Göster

Yorumlarınız, görüş, öneri ve eleştirileriniz bizim için bir gelişme fırsatıdır.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Skip to content