TARİH ÖĞRETMENLERİ İÇİNTARİH ZÜMRESİ

Tarih Zümresi Haftalık Toplantı

Tarih Zümresi Haftalık Toplantı

Öğretmen İmecesi Tarih Zümresi, öğretmenler arasında işbirliği ve paylaşımı teşvik etmek amacıyla oluşturulmuş bir topluluktur. Her hafta cuma günleri saat 22:00’de gerçekleştirdiğimiz sanal zümre toplantılarında, tarih öğretmenleri olarak bir araya geliriz. Bu toplantılar, bizlerin sistematik ve odaklı bir şekilde çalışmamızı sağlar ve böylece daha etkili ve amaca uygun sonuçlar elde edebiliriz.

Öğretmen İmecesi Tarih Zümresi olarak, her hafta farklı konuları ele alır, değerlendirmelerde bulunur ve deneyimlerimizi paylaşırız. Birlikte düşünerek, üreterek ve paylaşarak, öğretmenlik mesleğimizin zorluklarına çözümler üretmeye çalışırız. Bu zümre toplantıları sayesinde, kendimizi geliştirir ve öğrencilerimize daha iyi bir eğitim sunma fırsatı yakalarız.

Birbirimize destek olmak, tecrübelerimizi paylaşmak ve yeni yöntemler keşfetmek için Öğretmen İmecesi Tarih Zümresi’ne katılımınızı bekleriz. Her öğretmenin farklı bir deneyimi ve bakış açısı olduğuna, birlikte çalıştığımızda çok daha güçlü olabileceğimize inanıyoruz.

Unutmayın, başarılı bir eğitim sistemi için işbirliği ve paylaşım önemlidir. Öğretmen İmecesi Tarih Zümresi olarak birlikte çalışarak, öğrencilerimize daha iyi bir gelecek sunabiliriz.

Tarih zümresi olarak bu hafta

(Katılım için Zoom Meeting ID: 840 254 3782 üzerinden, Passcode: imece)
Mehmet Köşk, Proje koordinatörü
2021-2022 Tarih Zümresi Haftalık Değerlendirme Formu


📞 BİLGİ, İLETİŞİM ve DESTEK İÇİN ARAYINIZ
Proje Koordinatörü Mehmet Köşk: :📧 mehmetkosk@gmail.com,  📞 0505 352 99 77
Proje çalışmaları içerisinde yer almanızı umuyor ve bir ucundan tutmanızı bekliyoruz.
Bunun için TARİH İMECESİ KATILIM FORMUNU doldurabilirsiniz.


Bu toplantı ÖĞRETMEN İMECESİ /Eğitim 4.0 Projesi kapsamında “Okul/İlçe/İl/Ülke genelinde tarih eğitimini planlamak ve koordine etmek, eğitim ve öğretimin kalitesini yükseltmek, tarih eğitimi ile ilgi görüş ve öneriler geliştirmek, zümre arasında iletişim, uyum ve işbirliği sağlamak amacıyla” Öğretmen İmecesi Tarih Zümresi tarafından yapılmaktadır.
Çalışmalarımızda gönüllülük esastır.

DESTEK, KATKI ve DEĞERLENDİRMELERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Ünite ile ilgili dosya, doküman, sunum, slayt, ses, görüntü, fotoğraf, video, vb. her şeyi aşağıdaki sanal duvarda (Padlet) paylaşabilir, görüş ve düşüncelerinizi belirtebilir, yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz. Yapacağınız tek şey + ya tıklayıp sonrasında istediğinizi panoya eklemek. Birlikte düşünüyor, tasarlıyor, üretiyor ve paylaşıyoruz. Öğretmen İmecesi

Made with Padlet

ANA SAYFA / TARİH ZÜMRESİ / TARİH-9 / TARİH-10 / TARİH-11 T.C. İNKILAP TARİHİ-12 / TARİH SEÇMELİ DERSLERTYT AYT KPSS / DYK / Tarih Zümresi Kararları Yıllık Planlar / Tarih Zümresi Etkinlikleri / Proje Ödevleri Performans Ödevleri / Yazılı Yoklama ve Sınavlar / BEP Dosyaları / Tarih Öğretim Programları  Tarih Zümresi Haftalık Toplantı

Daha Fazla Göster

Yorumlarınız, görüş, öneri ve eleştirileriniz bizim için bir gelişme fırsatıdır.

Başa dön tuşu
Skip to content